wtorek, 27 września 2011

Skarby

Opróżniając stare meble znaleźliśmy skarb. Fakt, szkoda że nie brzęczący ale za to niepowtarzalny. Jak wygląda skarb możecie sami ocenić - przedstawia hacjendę w stanie docelowym. I do tego sto lat wcześniej. Poza domem na zdjęciu FAMILIE GEISLER a przynajmniej tak nam się wydaje. Powstała śmiała teza że to Geisler podrzucił to zdjęcie, przekazując w domyśle, -...a tak ma to k... wyglądać jak skończycie-

Pozdrawiam

7 komentarzy:

 1. A nasi poprzednicy wyrzucili do śmieci kredens wypchany zdjęciami z naszego domu, dla niektórych szybka śmierć to byłoby za mało...

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozazdrościć! Nam nie udało się odnaleźć nawet marnego jednego zdjęcia z czasów powojennych. Ganeczek zostaje czy będzie jak w oryginale??
  Pozdrawiamy znad Kwisy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakby jescze więcej zdjęć "przedremontowych" z wnętrza... i z zewnątrz... To dopiero będzie co komentować (i dzielić się doświadczeniami);)
  A jakby jescze czasem jakaś odpowiedź na komentarz, to-...ho,ho..:) .
  PS .Tak mi się właśnie zdawało,że drabina nad wejściem wisiała tam od dawna. Do tego na zdjęciu widzę dwie kolejne i drabiniasty wóz do kompletu- czyli musicie uzupełnić kolekcję ( żeby wrócić do dawnego klimatu ;)
  Takie zdjęcie to rzeczywiście skarb. Od razu dom przestaje być tylko domem.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. :)
  Może do nas też by kogoś podesłali?

  OdpowiedzUsuń
 5. no i dom STAJE się Domem, tak apr. Mateusa;-) Pamiętajcie o posadzeniu kasztanowca zawczasu:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj,
  Zajrzałam przypadkiem i...widzę coś co mi w duszy gra...stare foto...życzę ,aby tak wyglądał :)

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń